Niewątpliwie blat jest przede wszystkim wizytówką każdej kuchni. Dlatego tak ważne jest aby zawsze prezentowały się one elegancko i z połyskiem. Oczywiście, przy dość częstym używaniu blaty kuchenne bezpośrednio narażone są na wszelkiego rodzaju zniszczenia. Dlatego my wykonujemy je z kamienia naturalnego, który mimo upływu lat wciąż cieszy się niezmierną popularnością.

Kamień naturalny nadaje również łazience szlachetny i niepowtarzalny charakter. Bez przeszkód możemy tu stosować zarówno marmur, granit, jak i trawertyn. Łazienka, nawet bardzo mała, nabiera wytworności i może z powodzeniem pełnić w mieszkaniu rolę pomieszczenia reprezentacyjnego.

Bogactwo faktur i kolorów, daje nieograniczone możliwości kształtowania przestrzeni. Blaty wykonane z granitu, marmury lub trawertynu mają bogatą kolorystykę, nieograniczone wręcz wzornictwo. Najwyższa jakość użytego kamienia do produkcji blatów, pozwala na zachowanie pięknego wyglądu przez lata. Nie bez znaczenia są również właściwości naturalnego kamienia: odporność na ścieranie, zaplamienia, gładka i błyszcząca powierzchnia pozwalająca na łatwe utrzymanie w czystości.